Головна » Файли » Молитовники

Молитовник дитини
04.02.2013, 11:26

ВСТУПНЕ СЛОВО

Дорога дитино! Від першої хвилі свого народження ти вирушила у чудову подорож життям. Зараз ти мандруєш неповторними дорогами дитинства. Поруч з тобою йдуть люблячі батьки, турботлива родина, вірні друзі, мудрі вчителі...

А чи знаєш ти, що на цій дорозі життя поряд з тобою повсякчас є Той, Хто ніколи тебе не покине, не зрадить, не відвернеться у складну мить? Бог завжди з тобою!

Ця книжечка є невеличким путівником у твоїй мандрівці з Богом. Тут ти знайдеш щоденні молитви, промовляючи які, кожного дня зустрічатимешся з Господом.

Молитви на різні потреби допоможуть тобі висловити своє прохання, подяку, турботу чи радість перед Богом.

Катехизмова частина пригадає тобі головні правди віри та навчання Церкви.

Також у цьому молитовнику ти знайдеш допомогу у приготуванні до сповіді та гідної зустрічі з Христом у святому причасті.

Не забувай брати молитовничок, коли йдеш до церкви! Короткі пояснення до Літургії допоможуть тобі краще зрозуміти і повніше пережити свою участь у Службі Божій.

Окремий розділ у молитовнику присвячений літургійному рокові. Він розповість тобі про найбільші празники, які Церква встановила для того, щоб через пригадування різних подій із життя Ісуса, Пресвятої Богородиці та святих, показати, що Бог є з нами завжди, кожного дня, кожної миті нашого життя.

На сторінках цього молитовника ти знайдеш також багато пісень, які придумав наш талановитий народ на прославу Бога. Нехай на крилах цих пісень твоя душа підноситься до Бога.

Категорія: Молитовники | Додав: gatneadmin
Переглядів: 683 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0