[ Додати новину> ]

Новини сайту

В розділі "Книги, файли" розміщені прямі посилання для зкачування книг молитовників:

*  http://cerkva-gatne.at.ua/Knugu/Korotkuj_Molutovnuk.rar - Короткий православний молитовник (відкорегований нашими прихожанами; є можливість роздрукувати окремою брошурою)

* ... Читати далі »

Переглядів: 652 | Додав: gatneadmin | Дата: 04.02.2013 | Коментарі (0)

З 30 жовтня 2011 роботу зроблено:

* Підкореговано дизайн сторінок сайту

* Знайдено  і розміщено на сайті окремі цікаві фото і матеріали

* Оформлено сторінку Контакти

Переглядів: 704 | Додав: gatneadmin | Дата: 02.11.2011 | Коментарі (0)

30 жовтня 2011 року сайт розпочав свою роботу
Переглядів: 751 | Додав: gatneadmin | Дата: 30.10.2011 | Коментарі (0)

Якщо Вам у нас сподобалося, і Ви маєте плани в подальшому приймати участь в роботі сайту — бажано пройти нескладну процедуру реєстрації, що розширить Ваші можливості і полегшить користування ресурсом. Якщо у Вас вже є акаунт користувача в системі Юкоз, Вам повторна реєстрація не потрібна. Можете входити до сайту під раніше зареєстрованим логіном та паролем.

Банери і посилання на братерські сайти

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

УПЦ-КП.

Офіційний ВЕБ-сайт