Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 11

Святе Богоявления Господнє        19 січня (6 січня)

Особливості служби. Матеріали для церковного хору.
Для церковного хору | Переглядів: 3282 | Додав: gatneadmin | Дата: 27.01.2013

Собор Пресвятої Богородиці – 8 січня. Матеріали для церковного хору.
Для церковного хору | Переглядів: 699 | Додав: gatneadmin | Дата: 27.01.2013

Антифони, тропарі, кондаки різдвяної служби. Матеріал з Молитвослова у допомогу церковному хору.
Для церковного хору | Переглядів: 3135 | Додав: gatneadmin | Дата: 27.01.2013

В умовах, коли керівництво Російської Церкви організувало та підтримало розкол в УПЦ, зникли навіть формальні причини надалі залишатися у підпорядкуванні цієї Церкви. Разом з тим не було жодних причин надалі підтримувати розділений стан Української Церкви. З метою об’єднання двох гілок Помісної Православної Церкви України в Києві 25-26 червня був скликаний Об’єднавчий собор. На цьому соборі УАПЦ, як спадкоємниця Автокефальної Української Православної Церкви у вигнанні, та УПЦ, як Православна Церква, яка несла своє служіння на Батьківщині, об’єдналися в єдину Церкву, яка отримала назву Українська Православна Церква Київський Патріархат.
Історія УПЦ-КП | Переглядів: 1908 | Додав: gatneadmin | Дата: 06.11.2011 | Коментарі (1)

Не всі українці сприймають коректний переклад з російської мови на українську назви московського проекту "Рускій мір". Бо такий переклад красномовно свідчить про недоречність цього проекту для України. Про його мету – повернення із небуття імперії, побудованої на викривленій історії, геноциді народів, винищенні національних еліт, хибній уяві про життєздатність та розквіт штучно створеної спільноти – говорилося й писалося вже багато.

Взято із сайту

Історія України | Переглядів: 612 | Додав: gatneadmin | Дата: 05.11.2011 | Коментарі (0)

Взято з сайту

За Візантійською традицією початком церковного року – Новоліття - вважається 1 вересня. Свято новоліття було затверджено на Нікейському соборі та, згідно з переданням, пов'язується з початком проповіді Ісуса Христа після Його хрещення й спокус від диявола в пустелі. У цей день Ісус Христос почав проповідь Царства Божого й уперше засвідчив виконання старозавітних пророцтв про пришестя Месії (Сина Божого) і тим самим про кінець Старого й початку Нового Завіту.

Традиції українського православ'я | Переглядів: 774 | Додав: gatneadmin | Дата: 05.11.2011 | Коментарі (0)

Мало хто, однак, замислюється над тим, що у слова "фарисейство" є синонім – цілком позитивне, на перший погляд, поняття канонічності.

Поміркуймо про місце канонічності у християнській релігії.

Статтю взято з сайту

Традиції українського православ'я | Переглядів: 729 | Додав: gatneadmin | Дата: 04.11.2011 | Коментарі (0)

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Преосвященному Іоасафу, єпископу Кіровоградському і Новомиргородському УПЦ (МП)

Опублікував Андрій Головков
Перегляди: 3230
Вівторок, 26 липня 2011, 09:32
Історія УПЦ-КП | Переглядів: 700 | Додав: gatneadmin | Дата: 04.11.2011 | Коментарі (0)

Слово Святійшого Патріарха Київського
і всієї Руси-України Філарета
після Божественної літургії з нагоди 16-ї річниці
його інтронізацій (23 жовтня 2011 р.)
Історія УПЦ-КП | Переглядів: 623 | Додав: gatneadmin | Дата: 04.11.2011 | Коментарі (0)

Під час наїзду на Україну патріарха Кирила, деякі ЗМІ неправдиво інформували свою аудиторію, що цей достойник очолює нібито не Російську, зареєстровану Мінюстом РФ, а "руську" православну церкву.
Матеріали ЗМІ | Переглядів: 702 | Додав: gatneadmin | Дата: 04.11.2011 | Коментарі (0)

На сторінку поміщатимуться статті, які не входять в список на панелі навігації.

Статті будуть категоруватися. Якщо Ви не знаєте, до якої категорії слід віднести Вашу статтю, поміщайте її до "Тимчасово некатегоризованих статей"

Тимчасово некатигоровані статті | Переглядів: 616 | Додав: gatneadmin | Дата: 04.11.2011 | Коментарі (0)